Zostań Strażakiem Ochotnikiem!

Już dziś zostań Strażakiem w OSP Wieleń!

Lubisz pomagać innym? Szukasz nowego hobby? A może chciałbyś poznać nowych przyjaciół? Jeśli tak to OSP Wieleń przychodzi z pomocą! Zostaw kontakt do siebie w formularzu poniżej, a my oddzwonimy do Ciebie i odpowiemy na każde pytanie.

Najczęściej zadawane pytania:

Warunkiem jest wiek i zdolność do służby. Trzeba mieścić się w przedziale wiekowym od 18 do 65 lat. Przejść badania lekarskie. I ostatnim warunkiem jest ukończyć kurs organizowany przez najbliższą Jednostkę Państwowej Straży Pożarnej, który przygotowuje do udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych.

Kurs podstawowy strażaków ochotników. Nie martw się – pomożemy Tobie w tematach, które będą dla Ciebie czymś nowym. Z pewnością dowiesz się wielu ciekawostek na takim kursie, poznasz nowych ludzi z naszego Powiatu i oczywiście uzyskasz odpowiedni certyfikat.

Zdecydowanie tak. Uzyskując certyfikat stajesz się pełnoprawnym Strażakiem, który wyjeżdża do wszystkich zdarzeń.